poniedziałek 19 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Startupper Roku

total sturtuperTotal ogłosił międzynarodowy projekt Startupper Roku, który będzie wspierać i nagradzać młodych lokalnych przedsiębiorców, niezależnie od sektora działalności.

W każdym z uczestniczących w konkursie krajów lokalne jury wyłoni trzech zwycięzców. Zgłoszone projekty będą oceniane według trzech poniższych kryteriów:
• Innowacyjność,
• wpływ na środowisko lokalne i społeczeństwo,
• wykonalność i potencjał rozwojowy.
Zwycięzca otrzyma tytuł „Startuppera Roku” i będzie mógł skorzystać z pomocy finansowej (1. miejsce: 50 tys. zł, 2. miejsce: 30 tys. zł, 3. miejsce: 20 tys. zł), profesjonalnego wsparcia ekspertów oraz kampanii komunikacyjnej w celu zwiększenia widoczności projektu. Przewidziana jest też specjalna nagroda „Przedsiębiorcza Kobieta Roku”. Laureat pierwszego miejsca powalczy również ze zwycięzcami z całego świata o jedną z sześciu nagród dla „Wielkiego Regionalnego Zwycięzcy”.
Do projektu mogą przystąpić osoby w wieku do 35 lat narodowości polskiej, a zgłoszony przez nich pomysł nie może być starszy niż dwa lata. Rejestracja kandydatów będzie możliwa od 9 października, bezpośrednio na stronie internetowej: http://startupper.total.com/.
Jak powiedział na konferencji prasowej prezes Total Polska Benoit Pimont – konkurs „Startupper Roku” potwierdza zaangażowanie w rozwój społeczno-gospodarczy wszystkich krajów, w których działa Grupa Total. Ambicją Total jest wola wspierania nowych rozwiązań i technologii.

Partnerami projektu są Ambasada Francji w Polsce, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Microsoft i organizacja pozarządowa Startup Poland.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem