środa 20 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Sogefi dla Ferrari

filter sogefiSogefi została dostawcą modułu filtracji oleju montowanego w 3,9-litrowym silniku V8 Ferrari Twin-Turbo. Ferrari otrzymało czwartą nagrodę dla Najlepszego Silnika w 2018 roku.

W 20. edycji konkursu „International Engine of the Year” przyznało 3,9-litrowemu silnikowi Twin-Turbo V8, napędzającemu Ferrari 488 Pista, Spider i GTB specjalną nagrodę „Best of the Best’ (Najlepszy z najlepszych). Silnik z podwójnym turbodoładowaniem otrzymał także nagrodę „International Engine of the Year” już trzeci rok z rzędu, jak i nagrodę „Performance Engine” dla najbardziej wydajnego silnika i najlepszego silnika o pojemności od 3 do 4 litrów.
Produkty Sogefi są montowane w pojazdach segmentów sportowych i luksusowych na pierwszy montaż (m.in. w: Aston Martin, Bentley, Ferrari, Maserati, Jaguar).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem