wtorek 11 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Promocja na zimowy płyn do spryskiwaczy

Klienci Inter Cars, kupując zimowy płyn do spryskiwaczy zyskają szansę dodatkowego zakupu w promocyjnej cenie 1 zł netto pompki do beczki. Promocja ta jest skierowana do specjalistów z rynku ciężarowego. Potrwa do końca 2018 r. lub do wyczerpania zapasu nagród.
promocja plyny IC

Aby wziąć w niej udział, klienci zobligowani są do jednorazowego zakupu beczki 200 l zimowego płynu do spryskiwaczy lub koncentratu zimowego płynu do spryskiwaczy 4MAX. Wówczas uzyskają możliwość zakupu pompki do beczki za 1 zł netto. Promocją objęte są dwa indeksy, 1201-00-0013A oraz 1201-00-0020A.
Aby wziąć udział w akcji promocyjnej należy dokonać zakupu wybranego produktu w oddziale Inter Cars, gdzie zamówienie jest generowane przez sprzedawcę lub poprzez Katalog Online. W sprzedaży premiowej może wziąć udział każdy klient krajowy, zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi sprzedaży zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru w czasie trwania sprzedaży premiowej.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem