środa 20 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Tenneco inwestuje w Polsce

Gliwice PolandTenneco zwiększa produkcję amortyzatorów kabin marki Monroe Magnum w swoich zakładach G+ produkujących części zamienne w Gliwicach. Jak zapewnia producent, to odpowiedź na rosnące wymagania w zakresie wsparcia dla operatorów flot pojazdów komercyjnych.

Spółka zainwestowała 3,5 miliona dolarów w zakłady montujące amortyzatory kabin pojazdów komercyjnych (CV) – włącznie z dedykowaną linią produkcyjną amortyzatorów kabin – w zakładach G+, wraz z nowymi stanowiskami spawalniczymi oraz maszynami do zwijania i wytłaczania.
Wydajność linii produkcyjnej amortyzatorów Monroe Magnum wytwarzanych w zakładach G+ wynosi obecnie 2000 sztuk dziennie, czyli około 500 000 sztuk na rok.
Amortyzatory kabin Monroe Magnum są zaprojektowane tak, by spełnić rosnące wymagania dzisiejszych mocno eksploatowanych pojazdów medium-duty i heavy-duty. Każdy amortyzator jest zbudowany tak, aby wytrzymał ekstremalne warunki drogowe przy jednoczesnej maksymalizacji komfortu kierowcy.

Pełna lista dostępnych amortyzatorów jest zamieszczona w cyfrowym katalogu Monroe Magnum online pod adresem: www.monroemagnumcatalogue.eu.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem