poniedziałek 22 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Warsztaty przyjazne kobietom

przyjaznekobietomWARSZTATY PRZYJAZNE KOBIETOM to projekt wdrażany w sieci warsztatów RAVENOL PROFESSIONALS. Jego inicjatywa powstała w związku ze zmianami, które zaszły w świecie motoryzacji na przestrzeni ostatnich lat, gdzie kobiety jako kierowcy i właścicielki samochodów zaczeły stanowić połowę rynku.

Warsztaty nalężące do sieci RAVENOL PROFESSIONALS będące WARSZTATAMI PRZYJAZNYMI KOBIETOM dzięki szkoleniom dotyczącym obslugi klienta kobiety w warsztacie oraz ściłym zasadom i wytycznym określonym przez Ravenol, będą miejscem gdzie mechanicy rozumieją, że samochód jest przestrzenią prywatną kobiety, gdzie zamiast opisu technicznego kobieta uzyska praktyczny opis skutków awarii i jaki będzie miała ona wpływ na jej bezpieczeństwo.
RAVENOL PROFESSIONALS utożsamia się z rolą kobiety jako kierowcy, użytkowniczki samochodu, która jest równoprawną uczestniczką rynku motoryzacyjnego w związku z tym dużą uwagę przywiązujemy do jej profesjonalnej obsługi.
WARSZTATY PRZYJAZNE KOBIETOM to wielkie możliwości również dla warsztatów. Ravenol celem wpsarcia uczesników sieci wdrażających dany projekt zapewnia dodatkową promocję warsztatu w wielu kanałach komunikacji (www.professionals.ravenol.pl, www.ravenol.pl, faceebook).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem