sobota 25 maj 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Fleet Market 2018

21 listopada w hali Global EXPO przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie odbędzie się panel konferencyjny, który rozpocznie X Ogólnopolskie Targi Motoryzacyjne i Biznesowe Fleet Market.
fleetmarket

Wiodących tematów do wykładów w tegorocznej edycji targów dostarczyło życie: nowe normy WLTP, nowe formy odliczeń przy leasingu powyżej 150 tysięcy czy zmiany w amortyzacji samochodów. Prelegenci z kancelarii prawnych, firm leasingowych i przedstawiciele niezależnych organizacji będą starali się odpowiedzieć i objaśnić na czym polegają najważniejsze zmiany. Ustawodawca szykuje zasadnicze zmiany w leasingu oraz opodatkowaniu samochodów firmowych i, mimo że Prezydent jeszcze nie podpisał ustawy, to wszystko wskazuje na to, że tak się stanie. Podczas targów nie zabraknie rozmów o elektromobilności i carsharingu.

 

Konferencja Fleet Market 2018 odbędzie się 21.11.2018, na 1. piętrze w GlobalEXPO przy ul. Modlińskiej 6D w Warszawie podczas targów Fleet Market 2018.
SZCZEGÓŁOWY PROGRAM KONFERENCJI: https://www.fleetmarket.pl/program-konferencji-na-fleet-market/
PRELEGENCI: https://www.fleetmarket.pl/program-konferencji-na-fleet-market/#prelegenci
UDZIAŁ W TARGACH: jest bezpłatny dla osób powiązanych z branżą flotową (na podstawie wypełnionego formularza zgłoszeniowego.

Bieżące informacje o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej www.fleetmarket.pl.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem