sobota 25 maj 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

KYB inwestuje

KYBKashioTestNajnowsze badania rynkowe pokazują, że w segmencie pojazdów do lat 5 KYB pozostaje liderem, zapewniając aż o 4 mln większe pokrycie rynku amortyzatorów do europejskich samochodów niż jego największy konkurent. KYB nieustannie inwestuje w rozwój nowoczesnych technologii i metod badań.

Do testów swoich produktów KYB używa specjalnie zaprojektowanego obiektu w Kashio, w Japonii. Został on wybudowany w 2011 r. i znajduje się tam kilka torów opracowanych specjalnie z naciskiem na testowanie zawieszenia oraz komponentów sterowania pojazdem. Wśród nich między innymi jest duży okrągły tor o promieniu ponad 105 metrów i kącie nachylenia 0,5%, prosty tor z 22 pasami i 22 różnymi powierzchniami oraz wiodąca przez Japoński las trasa o długości 1 kilometra, przeznaczona do testowania kontroli nad pojazdem oraz komfortu jazdy. Cały obiekt rozciąga się na powierzchni 580,000m2 (około 64 boisk do piłki nożnej), na jego terenie znajduje się także budynek badań i rozwoju, w którym prowadzone są dalsze testy, a ich wyniki są skrupulatnie analizowane.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem