sobota 25 maj 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Denso dostawcą roku

PrzedstawicieleDENSODenso Aftermarket otrzymało tytuł „Dostawcy roku” w kategorii marketing na kongresie GROUPAUTO International (GAI).

18 października 2018 r. Denso zostało uhonorowane tytułem „Dostawcy roku” w kategorii marketing podczas kongresu GAI w Monako. Nagrodę w imieniu Denso przyjął Nigel Cole, Global ITG Manager w Denso. Towarzyszyli mu Steve Corey z DENSO Products and Services Americas, Paolo Vasone z Denso Thermal Systems oraz Luca Govean i Joep Barendse z Denso Europe.
Zwycięska firma została wyłoniona na podstawie głosów i opinii członków GAI z całego świata. Docenili oni oddanie i zaangażowanie Denso we wspieraniu GAI oraz należących do firmy sieci warsztatowych na wszystkich poziomach. Nagroda ta jest wyrazem uznania za rosnące zaangażowanie – nie tylko w zakresie fizycznego wsparcia marketingowego, lecz także w postaci szkoleń dla członków GAI, klientów i techników warsztatowych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem