czwartek 13 grudzień 2018

Aktualne wydanie

Gorąca jesień
Okladka AMS 07 2018Koniec roku okazał się bardzo gorący za sprawą dwóch ważnych wydarzeń targowych – Automechaniki we Frankfurcie i Pojazdów Użytkowych w Hanowerze. Targowe ekspozycje dowodzą, że w dalszej perspektywie nastąpi odwrót od tradycyjnych silników w autach osobowych i ciężarówkach.

 Czytaj więcej>>>

Denso dostawcą roku

PrzedstawicieleDENSODenso Aftermarket otrzymało tytuł „Dostawcy roku” w kategorii marketing na kongresie GROUPAUTO International (GAI).

18 października 2018 r. Denso zostało uhonorowane tytułem „Dostawcy roku” w kategorii marketing podczas kongresu GAI w Monako. Nagrodę w imieniu Denso przyjął Nigel Cole, Global ITG Manager w Denso. Towarzyszyli mu Steve Corey z DENSO Products and Services Americas, Paolo Vasone z Denso Thermal Systems oraz Luca Govean i Joep Barendse z Denso Europe.
Zwycięska firma została wyłoniona na podstawie głosów i opinii członków GAI z całego świata. Docenili oni oddanie i zaangażowanie Denso we wspieraniu GAI oraz należących do firmy sieci warsztatowych na wszystkich poziomach. Nagroda ta jest wyrazem uznania za rosnące zaangażowanie – nie tylko w zakresie fizycznego wsparcia marketingowego, lecz także w postaci szkoleń dla członków GAI, klientów i techników warsztatowych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem