wtorek 19 luty 2019

Aktualne wydanie

Drodzy czytelnicy,
AMS 08 2018w branży nadchodzą nieuchronne zmiany. W związku z nowymi ograniczeniami emisji spalin spodziewany jest wzrost udziału w rynku samochodów hybrydowych i elektrycznych, które coraz częściej będą się pojawiać w nieautoryzowanych warsztatach.

 Czytaj więcej>>>

Targi Automotive Parts Expo

W listopadzie, w podwarszawskim Nadarzynie odbyły się targi Warsaw Motor Show i Automotive Parts Expo. W kilku halach zaprezentowano modele samochodów, w pierwszym dniu odbyły się pokazy i prezentacje, podczas których wychwalano zalety pojazdów. Nieco w cieniu aut pozostawała hala z częściami zamiennymi i wyposażeniem warsztatowym.

Swoje produkty zaprezentowały m.in. firmy: Bizol, Elwico, Goodyear, Italcom, Landi Renzo, Moto-Profil, Polcar, Profix, Sonax czy Tomex. W „strefie kariery” firmy motoryzacyjne mogły spotkać się z potencjalnymi pracownikami. Uczestnicy targów mogli też nawiązać kontakty z zagranicznymi kontrahentami z Chin, Turcji, Węgier czy Emiratów Arabskich.
Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się auta stuningowane, a także pokazy detailingu, renowacji reflektorów czy oklejania pojazdów folią.
Chociaż w imprezie nie wzięły udziału koncerny, takie jak: Bosch, Schaeffler czy Valeo, zwiedzający mogli zapoznać się z ciekawą ofertą mniejszych firm. Maszynę do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów zaprezentowała firma Bizol. Naszą uwagę zwróciła maszyna do czyszczenia silników metodą dekarbonizacji – tę nowość opiszemy dokładnie w styczniowym wydaniu „Auto Moto Serwisu”.

 
1Otwarcie targów.


2Maszyna do czyszczenia silników metodą dekarbonizacji.


3Urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów firmy Bizol.


4Stoisko firmy Polcar.


5Tak zaprezentowała się firma Goodyear.


6 Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy.


7Renowacja pojazdów zabytkowych jest coraz popularniejsza.


8W innych halach prezentowano nowe samochody.


9Na premiery aut przychodziły tłumy.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem