niedziela 18 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Rekordowy rok Texy

texa kwateraUbiegły rok był dla Texy kolejnym etapem pełnym sukcesów. Firma prowadzona przez założyciela i prezesa Bruno Vianello zamknęła rok 2018, obrotem szacowanym na około 120 milionów euro, co oznacza wzrost o blisko 20% w porównaniu z rokiem 2017.

Sukces przypisywany jest jakości oferowanych produktów, wśród których szczególne wzrosty odnotowały urządzenia TMD i stacje KONFORT do obsługi klimatyzacji. Znacznie wzrosła także liczba pracowników.
Podczas ostatniej edycji targów Automechanika we Frankurcie, Texa zaprezentowała zupełnie nowe elementy wyposażenia warsztatowego – RCCS, wielomarkowe rozwiązanie do kalibracji systemów ADAS w pojazdach, a także eLight będący inteligentnym urządzeniem ze zintegrowaną diagnostyką, przeznaczonym do regulacji świateł oraz LASER EXAMINER, innowacyjne urządzenie do pomiaru zużycia tarcz hamulcowych oraz grubości bieżnika opon. Znaczący udział w sukcesie roku 2018 miała także linia stacji KONFORT do obsługi klimatyzacji, w przypadku której obrót zwiększył się aż o 28% i która we wrześniu otrzymała niemiecką nagrodę “Beste Marke 2018” jako najlepsza marka stacji klimatyzacji.
Kolejnym bardzo istotnym wyróżnieniem było nagrodzenie AXONE Nemo, najbardziej zaawansowanego tabletu diagnostycznego, podczas ostatniej edycji AAPEX Show w Las Vegas, ważnych targów poświęconych rynkowi aftermarket, które odbyły się w listopadzie. Urządzenie otrzymało nagrodę za innowacyjność PTEN w podstawowym i najważniejszym dla amerykańskiego rynku sektorze “Heavy Duty”, obejmującym pojazdy ciężarowe i transport.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem