niedziela 25 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

ELIT PL oficjalnie częścią ELIT Polska

ELITczesciDobiegł końca ostatni etap zmian właścicielskich w ELIT Polska. Nowy rok w historii firmy rozpoczyna się od poszerzenia sieci i zwiększenia liczby przedstawicieli handlowych.

W wyniku zmian właścicielskich firma AD Polska została przekształcona w ELIT Polska Sp. z o.o. Ostatnim etapem tego procesu było połączenie struktur z działającą do tej pory spółką ELIT PL. Zgodnie z ustaleniami spółka ELIT Polska przejęła cały jej majątek i została jedynym następcą prawnym.
Połączenie dotychczasowych struktur wymagało weryfikacji listy poszczególnych dostawców. Jednocześnie wprowadzano na polski rynek nową, własną markę Starline. Katalog ponad 50 tys. referencji przeznaczony jest do jednośladów, samochodów osobowych i lekkich dostawczych oraz pojazdów ciężarowych i autobusów. W pierwszej kolejności do oferty ELIT Polska trafiły elementy układu hamulcowego i szeroka paleta nowoczesnych konstrukcji akumulatorów. Kolejne grupy produktowe to amortyzatory i elementy ich mocowania, filtry kabinowe, żarówki, pióra wycieraczek, termostaty i świece żarowe. Ich pokrycie niemal w stu procentach odpowiada modelom pojazdów mechanicznych zarejestrowanych w naszym kraju.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem