środa 21 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Promocja Exide w Inter Carsie

Od 28 stycznia do 3 marca 2019 r. trwa akcja sprzedaży pakietowej Exide „WNS Odjechane korzyści!”. Rejestracja pakietów będzie możliwa do 22 marca.
centraexideIC

Nagrodami w akcji promocyjnej są karty upominkowe Orlen z możliwością wykorzystania ich na cały asortyment stacji paliwowych, nie tylko na samo paliwo, karty podarunkowe RTV Euro AGD oraz zestawy akcesoriów Exide.
W ramach promocji dostępnych jest sześć rodzajów pakietów, różniących się między sobą wielkością zrealizowanych zakupów. W trzech pierwszych honorowane są pakiety akumulatorów CENTRA/EXIDE zakupione w okresie trwania Promocji od Dystrybutora przeznaczone do dalszej odsprzedaży detalicznej przez Uczestnika. Zakupy o łącznej wartości nie mniejszej niż 3500 zł netto kwalifikują uczestnika do Pakietu autoSTART, o wartości nie mniejszej niż 7000 zł netto do Pakietu autoSPEED, a powyżej 14000 zł netto do Pakietu autoFORCE. Szczegółowe informacje związane z nagrodami w poszczególnych pakietach znajdują się w regulaminie promocji.
We wszystkich pakietach, przy zakupie minimum 10 sztuk akumulatorów CENTRA Start-Stop AGM/EXIDE Start-Stop AGM, wartość tych akumulatorów na fakturze liczona jest podwójnie do wartości pakietu.
Trzy kolejne pakiety dotyczą akumulatorów EXIDE Motorbike & Sport zakupionych w okresie trwania Promocji od Dystrybutora, przeznaczonych do dalszej odsprzedaży detalicznej przez Uczestnika. W tej grupie progi wynoszą kolejno 1300 zł netto, 3000 zł netto i 5000 zł netto. Szczegółowe informacje związane z nagrodami w poszczególnych pakietach znajdują się w regulaminie promocji.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem