poniedziałek 22 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Cash Back za zakup olejów Castrol

W ramach nowej promocji Inter Carsu i Castrola klienci, kupując beczkę wybranego oleju w dniach 12–28 lutego otrzymają Cash Back w wysokości 500 zł za każdą beczkę. Zwrot dokonany zostanie w postaci punktów Premia Cash.
castrolIC

Akcją promocyjną objęte są dwa indeksy z szerokiej gamy olejów Castrol dostępnych u największego dystrybutora w Europie Środkowo-Wschodniej. Są to indeksy: EDGE 5W30 LL 208L i EDGE 5W30 C3 208L.
W promocji mogą uczestniczyć wszyscy klienci krajowi zarejestrowani w sieci sprzedaży Inter Cars posiadający zarejestrowane konto w Programie Premia Cash. Sprzedaż premiowa obowiązuje zarówno do wszystkich zamówień złożonych w oddziałach Inter Carsu, jak i tych dokonanych za pośrednictwem Katalogu Online. Za zakup każdej beczki objętej promocją klient otrzyma Cash Back w wysokości 500 zł.
Akcja promocyjna potrwa do końca miesiąca.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem