Test Wiedzy dla mechaników

konkurs Liqui MolyLiqui Moly Polska uruchamia Test Wiedzy dla mechaników. Test będzie się składał z trzech części: pierwsza startuje 19.02.2019 r. i będzie dotyczyła silnika i jego osprzętu. Druga część rozpocznie się 10 maja, a jej tematyka to układ przeniesienia napędu.

Trzecia i ostatnia próba rozpocznie się 10.08.2019 r. i będzie zawierać pytania z zakresu nadwozia, zawieszenia i układu elektrycznego. Nagrodą w konkursie jest urządzenie do dynamicznej wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów Liqui Moly Gear Tronic 2 wraz z zestawem złączek o wartości 25 000 zł. Liqui Moly Polska po każdej edycji wręczy osobie o największej liczbie punktów z danego działu urządzenie do czyszczenia filtrów cząstek stałych i zestaw chemii czyszczącej. To jednak nie wszystko. Organizator przygotował specjalne koszulki dla osób, które zdobędą minimum 50% punktów w pierwszej części testu (części silnikowej). Zwycięzca poszczególnych etapów zostanie wyłoniony na dzień przed rozpoczęciem kolejnej fazy konkursu.

Wyniki całego konkursu zostaną ogłoszone 25.11.2019 r.

Konkurs jest przeznaczony dla pracowników i właścicieli warsztatów naprawy samochodów, przy czym test może być rozwiązany tylko przez jedną osobę z danego warsztatu.

Link do testu: https://www.liqui-moly.pl/konkurs-wielki-test-wiedzy/