poniedziałek 27 maj 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

TOMEX Hamulce patronem cyklu Szkoleń Bezpiecznej Jazdy

Odbyły się już dwa Szkolenia Bezpiecznej Jazdy organizowane przez klub Mitsumaniaki. Patronem tego cyklu wydarzeń jest polski producent klocków hamulcowych – firma TOMEX.
szkolenieTOMEX

„Podczas ostatniej imprezy gościliśmy 27 załóg, a więc blisko 50 osób miało okazję sprawdzić swoją wiedzę, zweryfikować swoje umiejętności oraz nauczyć się prawidłowego zachowania za kierownicą pod okiem wykwalifikowanych instruktorów na Torze Łódź” – powiedział Patryk Schultz, inicjator cyklu szkoleń.
Kursanci mieli do dyspozycji w pełni profesjonalny tor, dwie płyty poślizgowe oraz salę teoretyczną. „Była to doskonała okazja, aby poznać techniki jazdy ułatwiające panowanie nad autem w sytuacjach awaryjnych, m.in. hamowanie równoległe, jazda po śliskim zakręcie, hamowanie awaryjne w śliskim zakręcie oraz z ominięciem przeszkody czy optymalizacja toru jazdy” – relacjonuje Bartosz Nowak, Kierownik Sprzedaży TOMEX.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem