fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Promocyjny leasing na 103%

promocja leasingFirma Bosch we współpracy z Idea Getin Leasing przygotowała ofertę promocyjną na urządzenia do diagnostyki sterowników typu KTS. W ramach akcji stworzone zostały pakiety, w skład których wchodzi: jeden z typów testera usterek KTS oraz jeden z wariantów oprogramowania ESI[tronic] 2.0 wspomagających naprawy pojazdów w różnej konfiguracji. Okres trwania leasingu urządzenia wraz z oprogramowaniem wynosi 36 miesięcy.

Oferta leasingowa zawiera 37 pakietów o różnej konfiguracji. Warsztat ma do wyboru: moduły KTS 560 i 590, zestawy KTS 960 i KTS 980 z tabletem DCU 220, KTS 350 lub KTS 460 oraz moduł KTS Truck do samochodów ciężarowych.
Najtańszą opcją jest zestaw składający się z modułu KTS 560 z oprogramowaniem SD – Diagnoza Sterowników. Miesięczna rata leasingowa w tym przypadku wynosi 442,33 zł netto (przy założeniu, że opłata wstępna wynosi 10%, wykup – 1%, a liczba rat – 35). Oznacza to, że dzienny koszt dla warsztatu to tylko 21,06 zł netto. Liczba zestawów objętych promocją jest ograniczona.

Leasing Bosch jest korzystnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla warsztatów samochodowych. W przypadku leasingu promocyjnego nie są wymagane dokumenty, takie jak zaświadczenia z US lub ZUS – wystarczy dowód osobisty. Warunkiem jest prowadzenie minimum 2-letniej działalności w branży motoryzacyjnej.
Aby ułatwić komunikację pomiędzy warsztatem i dystrybutorem została uruchomiona strona internetowa www.leasingbosch.pl, która zawiera formularze zgłoszeniowe dla zainteresowanego warsztatu oraz aktualne ulotki informacyjne z wariantami urządzeń i przykładowymi wysokościami rat. Przyspiesza to wybór odpowiedniego wariantu oraz minimalizuje czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem