wtorek 22 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Promocyjny leasing na 103%

promocja leasingFirma Bosch we współpracy z Idea Getin Leasing przygotowała ofertę promocyjną na urządzenia do diagnostyki sterowników typu KTS. W ramach akcji stworzone zostały pakiety, w skład których wchodzi: jeden z typów testera usterek KTS oraz jeden z wariantów oprogramowania ESI[tronic] 2.0 wspomagających naprawy pojazdów w różnej konfiguracji. Okres trwania leasingu urządzenia wraz z oprogramowaniem wynosi 36 miesięcy.

Oferta leasingowa zawiera 37 pakietów o różnej konfiguracji. Warsztat ma do wyboru: moduły KTS 560 i 590, zestawy KTS 960 i KTS 980 z tabletem DCU 220, KTS 350 lub KTS 460 oraz moduł KTS Truck do samochodów ciężarowych.
Najtańszą opcją jest zestaw składający się z modułu KTS 560 z oprogramowaniem SD – Diagnoza Sterowników. Miesięczna rata leasingowa w tym przypadku wynosi 442,33 zł netto (przy założeniu, że opłata wstępna wynosi 10%, wykup – 1%, a liczba rat – 35). Oznacza to, że dzienny koszt dla warsztatu to tylko 21,06 zł netto. Liczba zestawów objętych promocją jest ograniczona.

Leasing Bosch jest korzystnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla warsztatów samochodowych. W przypadku leasingu promocyjnego nie są wymagane dokumenty, takie jak zaświadczenia z US lub ZUS – wystarczy dowód osobisty. Warunkiem jest prowadzenie minimum 2-letniej działalności w branży motoryzacyjnej.
Aby ułatwić komunikację pomiędzy warsztatem i dystrybutorem została uruchomiona strona internetowa www.leasingbosch.pl, która zawiera formularze zgłoszeniowe dla zainteresowanego warsztatu oraz aktualne ulotki informacyjne z wariantami urządzeń i przykładowymi wysokościami rat. Przyspiesza to wybór odpowiedniego wariantu oraz minimalizuje czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem