fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Texa dla warsztatów blacharskich

texaADASRozpoczęła się kampania reklamowa Texy poświęcona zaletom oferowanym przez oprzyrządowanie Texy do kalibracji kamer i radarów. Systemy wspomagania kierowcy ADAS stają się coraz popularniejsze. To ważne dla warsztatów blacharskich, które chcą pozostać konkurencyjne na rynku.

Możliwość bezpośredniego wykonania napraw pozwala warsztatom blacharskim uniknąć kosztów i ryzyka związanego z koniecznością korzystania z usług zewnętrznych firm, a klientom gwarantuje bezpieczeństwo i krótszy czas napraw. Modułowy zestaw RCCS Texy umożliwia poprawną kalibrację kamer i radarów w różnych przypadkach, jak np.:
• kalibracja radaru i kamery przedniej;
• kalibracja kamer 360° z zastosowaniem mat;
• kalibracja systemu monitorowania martwego pola za pomocą symulatora Dopplera;
• kalibracja kamery tylnej i systemu monitorowania martwego pola z zastosowaniem stożka i szablonu kątowego;
• kalibracja radarów/kamer za pomocą szablonów pozycjonowania.

RCCS składa się ze wspornika głównego, wyposażonego w elektrycznie sterowany system regulacji wysokości i w obrotowe koła umożliwiające łatwe przenoszenie wewnątrz warsztatu, belki z ruchomym panelem kalibracyjnym z mechanizmem umożliwiającym jego swobodne pozycjonowanie, dwóch luster oraz dwóch praktycznych uchwytów na koła z systemem natychmiastowego sprzęgania z kołem, w komplecie wraz ze wskaźnikami laserowymi i skalą stopniowaną, które zapewniają maksymalną precyzję podczas ustawiania pojazdu.
Zestawy kalibracyjne Texy należy stosować w połączeniu z oprogramowaniem diagnostycznym IDC5. Oprogramowanie zawiera karty pomocy przygotowane dla poszczególnych marek i modeli pojazdów.

W ramach cyklu szkoleń TEXAEDU firma przygotowała również specjalistyczne szkolenie D9C, które pozwala poznać specyfikację techniczną i sposoby działania systemów wspomagających kierowcę, a także położenie i funkcjonalność zastosowanych technologii: RADARÓW, LIDARÓW, kamer, kamer na podczerwień, czujników ultradźwiękowych.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem