niedziela 26 maj 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

Feber: rekordowe wyniki

Sieradzka fabryka pojazdów Feber Sp. z o.o. Grupa Inter Cars zanotowała rekordowy rok pod względem liczby wyprodukowanych pojazdów. Mury zakładu opuściło łącznie 480 pojazdów, z czego 347 sztuk trafiło na rynek polski, a 133 sztuki na eksport.
IC feber

Wynik taki daje ponad 6% wzrost produkcji względem roku 2017. Efektem rekordowej produkcji jest również najlepszy w historii spółki obrót, który przekroczył 82 mln złotych. Ilość wyprodukowanych pojazdów, a co za tym idzie także obrót, mogły być jeszcze większe, gdyby nie sierpniowy pożar lakierni, przez który mocno skomplikowany został proces lakierowania pojazdów.
Rok 2018 to również nowe produkty, takie jak naczepa V-body – stalowy half-pipe z muldą poszerzaną ku tyłowi, naczepa z ruchomą podłogą Feber-Legras z nachodzącymi panelami, dająca możliwość transportu najbardziej sypkich materiałów, takich jak np. rzepak, naczepa ze skrzynią ze stali kwasoodpornej oraz nowe rozwiązania techniczne m.in. system ruchomych grodzi w naczepach z wydmuchem czy tylni zderzak podnoszony pneumatycznie.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem