sobota 20 lipiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

UFI Filters na targach Autopromotec

UFItargFirma UFI Filters na targach Autopromotec w Bolonii, w dniach 22–26 maja, zaprezentuje swój najnowszy produkt, który – według przedstawicieli firmy – rozpocznie nową generację filtrów kabinowych.

Nowatorskie rozwiązanie technologiczne opracowane przez firmę specjalizującą się w filtracji wynika z doświadczeń zdobytych podczas badań nad rozwojem nowych materiałów oraz produkcji mediów filtracyjnych, i przyczyni się do znacznej poprawy jakości powietrza wdychanego na co dzień podczas jazdy. Wśród pozostałych produktów prezentowanych na targach, na szczególną uwagę zasługuje system UFI MULTITUBE, ponieważ ta innowacyjna koncepcja zrewolucjonizowała filtrację powietrza silnikowego, a dzięki elastycznemu kształtowi może być dalej rozwijana zgodnie z wymaganiami producentów samochodów.

UFI Filters na Autopromotec Bolonia: Pawilon 16, Stoisko C14

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem