wtorek 23 kwiecień 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

UFI Filters na targach Autopromotec

UFItargFirma UFI Filters na targach Autopromotec w Bolonii, w dniach 22–26 maja, zaprezentuje swój najnowszy produkt, który – według przedstawicieli firmy – rozpocznie nową generację filtrów kabinowych.

Nowatorskie rozwiązanie technologiczne opracowane przez firmę specjalizującą się w filtracji wynika z doświadczeń zdobytych podczas badań nad rozwojem nowych materiałów oraz produkcji mediów filtracyjnych, i przyczyni się do znacznej poprawy jakości powietrza wdychanego na co dzień podczas jazdy. Wśród pozostałych produktów prezentowanych na targach, na szczególną uwagę zasługuje system UFI MULTITUBE, ponieważ ta innowacyjna koncepcja zrewolucjonizowała filtrację powietrza silnikowego, a dzięki elastycznemu kształtowi może być dalej rozwijana zgodnie z wymaganiami producentów samochodów.

UFI Filters na Autopromotec Bolonia: Pawilon 16, Stoisko C14

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem