wtorek 18 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Kolejna edycja Tech Adventure już w czerwcu

ZFtechW dniach 10–15.06.2019 r. odbędzie się kolejna edycja szkoleń warsztatowych ZF Aftermarket Tech Adventure.

Organizatorzy zapowiedzieli, że podczas tegorocznej edycji ZF Aftermarket Tech Adventure udoskonalona zostanie formuła szkoleń warsztatowych i wiedzy technicznej przekazywanej przez ekspertów ZF. W programie przewidziano, m.in.: szkolenia teoretyczne i praktyczne, jazdy torowe z udziałem najnowszych modeli supersamochodów, próby sprawnościowe na płycie poślizgowej, szkolenie z bezpiecznej jazdy.

Tech Adventure jest skierowane do warsztatów serwisujących pojazdy osobowe, ciężarowe oraz jednoślady, korzystających z oryginalnych części marek koncernu ZF: Lemförder, SACHS, TRW. Nowa, uproszczona formuła nie wyklucza nikogo i równocześnie promuje program lojalnościowy ZF [pro]Points. By wziąć udział w wydarzeniu, trzeba zarejestrować się do udziału w programie na stronie www.zf-propoints.com i w okresie promocyjnym aktywnie rejestrować swoje zakupy zbierając punkty, które można wymieniać na atrakcyjne nagrody. Zakupów produktów z oferty ZF, można dokonywać u dowolnego wybranego przez siebie dystrybutora. Nowością podczas tegorocznego eventu będzie np. moduł szkoleniowy High Voltage dedykowany serwisowaniu samochodów hybrydowych i elektrycznych, w trakcie którego uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia branżowego know-how.

Szczegółowe informacje na temat programu ZF Tech Adventure 2019 są dostępne na stronie www.techadventure.pl, w prasie branżowej oraz u dystrybutorów.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem