poniedziałek 21 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Krajowy finał Young Car Mechanic 2019

Już w ten piątek (12.04.2019 r.) 10 najlepszych uczniów szkół mechanicznych w Polsce zmierzy się ze sobą o tytuł najlepszego młodego mechanika 2019 roku. Finał konkursu Young Car Mechanic tym razem odbędzie się w Zespole Szkół Mechanicznych Centrum Kształcenia Praktycznego nr 2 w Białymstoku w Białymstoku. Trzech najlepszych będzie miało szansę zawalczyć o nagrody, który wartość wynosi aż 100 000 zł.

ICyoungcar

Pierwszy etap rywalizacji zakończył się 24 lutego. Był to pisemny test, przeprowadzany na poziomie każdej zgłoszonej do konkursu szkoły. W trakcie tego etapu została wyłoniona grupa uczniów, którzy w drugim etapie walczyli o możliwość udziału w Finale Krajowym. Do niego zakwalifikowanych zostało dziesięciu najlepszych uczniów z Polski. W pierwszej części tegorocznej edycji konkursu Young Car Mechanic wzięło udział blisko 1200 uczniów ze szkół technicznych z całej Polski. Drugi etap zakończył się 31.03.2019 r.
Trzech najlepszych uczestników finału krajowego, będzie miało okazję reprezentować nasz kraj w III Międzynarodowym Finale konkursu Young Car Mechanic. W 2019 r. w europejskiej edycji konkursu Young Car Mechanic biorą udział uczniowie, którzy wygrali krajowe finały w swoich krajach: Polsce, Litwie, Łotwie, Estonii, Bułgarii, Węgrzech, Chorwacji i Ukrainie.

W tym roku partnerami strategicznymi, zarówno etapu krajowego, jak i międzynarodowego finału są firmy: Bosch, Elring oraz ZF Aftermarket.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem