wtorek 18 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Pompka za zakup letniego płynu od 4MAX

Od 8 kwietnia do końca lipca trwa wspólna akcja promocyjna Inter Cars i 4MAX. Klienci, którzy w tym czasie, kupią u dystrybutora 200 l beczkę wybranego letniego płynu do spryskiwaczy, będą mogli zakupić w specjalnej cenie 1 zł netto pompkę do beczki.

ICpromopompka

Promocją objęty jest płyn do spryskiwaczy o indeksie 1201-00-0014N. Aby wziąć udział w promocji wybraną beczkę należy zakupić bądź poprzez Katalog Online, bądź bezpośrednio w oddziale Inter Cars, gdzie zamówienie zostanie automatycznie wygenerowane przez sprzedawcę. W akcji promocyjnej może wziąć udział każdy klient krajowy zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars z wyjątkiem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych.
Zakupy asortymentu sprzedaży premiowej nie sumują się przez cały okres trwania promocji, obowiązują jedynie do jednorazowych zleceń. Liczba zestawów nagród przyznanych uczestnikowi akcji zależy od ostatecznej ilości zakupionego towaru.

Promocja trwa do 31 lipca 2019 r. Jej szczegółowy regulamin znajduje się w Katalogu Online.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem