środa 21 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Specjalistyczna konferencja Ravenol

ravenol konferencjaFirma Ravenol wraz ze swoimi ekspertami technicznymi: firmą MVS Serwis Paweł Gancarczyk i Serwis Skrzyń Biegów Maciej Gronek, zaprasza na specjalistyczną konferencję Ravenol, która odbędzie się 25 maja 2019 r. podczas VI Kongresu Ekspertów Samochodowych.

W ramach konferencji odbędzie się szkolenie przeprowadzone przez firmę Kinergo, producenta urządzeń do diagnostyki i naprawy automatycznych skrzyń biegów, sterowań hydraulicznych (Hydratest), profesjonalnych linii do regeneracji konwerterów oraz producenta części do serwisowania i naprawy automatycznych skrzyń biegów.
Szkolenie będzie obejmowało trzy poniższe zagadnienia:
1. Rodzaje elektrozaworów automatycznej skrzyni biegów, uszkodzenia i sposoby naprawy.
2. Sterowniki hydrauliczne automatycznej skrzyni biegów, uszkodzenia, sposoby diagnozy i naprawy.
3. Sprzęgła hydrokinetyczne.

Ravenol jako organizator sieci zapewnia nieodpłatny udział w szkoleniu dla jednej osoby wytypowanej przez członka sieci Ravenol Professionals. Szkolenie jest również dostępne dla osób spoza sieci. Zainteresowani udziałem w konferencji Ravenol mają możliwość nabycia biletów na stronie: http://bit.ly/Bilety-Konferencja-Ravenol

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem