wtorek 20 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Do końca czerwca trwa promocja Würth Polska

Aktualna oferta promocyjna Würth Polska skierowana jest do specjalistów z branży motoryzacyjnej. Obniżono ceny na produkty, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdego profesjonalnego warsztatu samochodowego, m.in. ściągacze i przecinaki do nakrętek.

Promocja trwa do 30 czerwca i obejmuje flagowe produkty z asortymentu firmy. Promowane produkty dostępne są w sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie www.wurth.pl. W korzystniejszych cenach znalazło się blisko 60 różnych artykułów.
Wybrane produkty objęte promocja, to m.in.:

sciagaczdoklem
1. Dwuramienny ściągacz do klem akumulatora
Produkt przeznaczony do demontażu klem akumulatora oraz innych drobnych elementów. Poręczny i łatwy w obsłudze ściągacz, wyposażony w pokrętło umożliwia sprawne i pewne wykonanie pracy. Ramiona ściągacza same zaciskają się pod obciążeniem na elemencie, który jest demontowany z siłą proporcjonalną do siły ściągania. Ramiona produktu są kute matrycowo, a stopki ramion precyzyjnie frezowane. Produkt dostępny jest w dwóch wariantach – z głębokością mocowania 40 mm i 60 mm.
Art. nr 0714522060 – głębokość mocowania 40 mm, cena promocyjna 70 zł netto.
Art. nr 0714522061 – głębokość mocowania 60 mm, cena promocyjna 60 zł netto.


 scigaczdoprzegubowkulowych

2. Uniwersalny ściągacz do przegubów kulowych samochodowych, 23 mm
Produkt umożliwia łatwy demontaż końcówek drążków kierowniczych, przegubów kulowych z ramion zwrotnic oraz poprzecznych drążków kierowniczych w samochodach osobowych następujących producentów: Audi, BMW, Fiat, Ford, Daimler-Chrysler, Opel, Nissan, Toyota i Volvo. Ściągacz do przegubów kulowych marki Würth posiada kuty matrycowo korpus i dźwignię oraz walcowany trzpień.
Art. nr 07145230, cena promocyjna 245 zł netto.

 

3. Widelce rozdzielające

 


siagaczdozaciskowbiegunowych
4. Dwuramienny ściągacz do zacisków biegunowych
Ściągacz do klem akumulatora umożliwia demontaż przy użyciu jednej ręki, także w trudno dostępnych miejscach. Uchwyt w kształcie litery „T” gwarantuje uproszczoną i bezpieczną pracę. Ściągacz wyposażony jest w kute matrycowo haki, które posiadają frezowane końcówki. Ramiona ściągacza same zaciskają się pod obciążeniem na elemencie poddanemu demontażowi z siłą proporcjonalną do siły ściągania.

 

5. Uniwersalny dwuramienny ściągacz zewnętrzny i wewnętrzny
6. Ściągacz rozdzielający
7. Adapter przyrządu rozdzielającegoprzecinakdonakretarek8. Przecinak do nakrętek Würth Polska
Produkt przeznaczony do przecinania zapieczonych nakrętek do klasy wytrzymałości 6. Umożliwia przecięcie bez uszkodzenia trzpienia gwintowanego. Kompaktowa konstrukcja pozwala na użycie produktu w trudno dostępnych miejscach. Przecinak posiada kuty matrycowo korpus i hartowane dłuto. Istnieje możliwość wymiany uszkodzonego lub zużytego ostrza przecinaka.
Art. nr 0714526020, cena promocyjna 210 zł netto.

8. Ściągacz do sprężyn zawieszenia typu MAC PHERSON

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem