niedziela 26 maj 2019

Aktualne wydanie

Dobre perspektywy
AMS2.2019Na szczęście rynek napraw samochodów nie jest tak podatny na kryzysy jak produkcja i jest mało prawdopodobne, by klienci przestali przyjeżdżać do warsztatów. A wręcz przeciwnie, będą przyjeżdżać częściej, o co zadbali producenci samochodów…

Czytaj więcej>>>

AS-PL na Targach Automec 2019

AS PLW dniach 23–27 kwietnia odbyły się targi Automec 2019 w Sao Paulo w Brazylii. Już po raz 14 do największego miasta Ameryki Łacińskiej przyjechali miłośnicy motoryzacji m.in. z Brazylii, Argentyny, Ekwadoru i Chile.

– Do tegorocznych targów Automec skrupulatnie przygotowywaliśmy się od kilku miesięcy biorąc pod uwagę fakt, iż w targach uczestniczyliśmy po raz pierwszy oraz to, iż Ameryka Łacińska jest dla nas bardzo ważnym rynkiem – mówi Paweł Kotala, Dyrektor Handlowy AS-PL. Musimy przyznać, że zainteresowanie ofertą polskiej rodzinnej firmy przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Przeprowadziliśmy wiele rozmów z potencjalnymi klientami i zaprezentowaliśmy nasze produkty. Uczestnicy wydarzenia doceniają wysoką jakość naszych produktów, dlatego obecność AS-PL na przyszłych targach Automec jest bardzo realna – dodaje Paweł Kotala.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem