niedziela 21 lipiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Wiosenna Loteria Delphi Team Club

wiosenneDELPHICzłonkowie Delphi Team Club (DTC) mogą wygrać nagrody o wartości ponad 50 000 PLN w ramach nowej promocji wspieranej przez Kajetana Kajetanowicza. Delphi Technologies uruchomiło Wiosenną Loterię DTC 2019, skierowaną do warsztatów i sprzedawców detalicznych z branży motoryzacyjnej, uczestniczących w programie lojalnościowym Delphi Team Club.

Inicjatywa zapewnia stałym klientom możliwość zdobycia dodatkowych nagród, w tym voucherów na paliwo czy wakacje za zakup produktów Delphi Technologies. Wiosenna Loteria DTC 2019 trwa w okresie od 1 kwietnia do 30 czerwca 2019 r.

W ramach programu DTC członkowie będą nadal otrzymywać punkty za produkty Delphi Technologies zakupione w Punktach Handlowych Dystrybutorów. Każdy produkt ma przypisaną liczbę punktów, które można wymienić na atrakcyjne nagrody, takie jak np. przedpłacone karty do telefonów, vouchery do sklepów, m.in do Carrefour i Decathlon, sprzęt do warsztatu czy urządzenia multimedialne. Nowi członkowie mogą dołączyć do programu w dowolnym momencie. Dodatkowo po zapisaniu się do Wiosennej Loterii DTC 2019 za każde 10 punktów uczestnicy otrzymają 1 los, który weźmie udział w losowaniu jednej spośród 23 wyjątkowych nagród, w tym czternastu voucherów na paliwo o wartości 350 PLN, pięciu sportowych krzeseł biurowych i czterech voucherów na wakacje o wartości 10 000 PLN każdy.


Punkty i udział w loterii można sprawdzać przez cały okres trwania kampanii, logując się na dedykowanej platformie programu: https://www.delphi-teamclub.pl.

Losowanie nagród odbędzie się 22 lipca 2019 r.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem