czwartek 27 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Przychody Brembo

BREMBOwynikiW I kwartale przychody Brembo wzrosły o 1,4% do 667,1 mln euro (stopa kursu wymiany +0,1% w ujęciu „like-for-like”).

Marża EBITDA ukształtowała się na poziomie 20,1% i wyniosła 134,2 mln euro; marża EBIT na poziomie 13,0% wyniosła 87 mln euro. Nowe inwestycje w kwartale sięgnęły rzędu 40,4 mln euro.
– Dane za pierwszy kwartał 2019 r. pokazują efekty konsekwentnych działań na rzecz osiągnięcia wzrostu, budowania solidnych podstaw i utrzymania stałej rentowności, a także planowania wyników w dłuższej perspektywie czasu. Po raz kolejny nasza strategia inwestycji, innowacji i pozycjonowania na rynku okazała się skuteczna i pozwala nam patrzeć w przyszłość z optymizmem – powiedział wiceprezes Brembo (Executive Deputy Chairman) Matteo Tiraboschi.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem