niedziela 16 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Plany Hella Polska

 W tym roku Hella Polska planuje gruntowną weryfikację partnerów i zmianę współpracy partnerskiej z warsztatami. Nie przewiduje się zwiększenia liczby warsztatów sieci Hella Service Partner, która obecnie skupia 139 placówek. Hella Polska zamierza też zorganizować Centrum Techniczne, które pozwoli na stworzenie lepszych warunków do prowadzenia szkoleń, pomocy technicznej (np. stała infolinia i e-linia), rozpatrywania reklamacji, przygotowywania materiałów technicznych dla klientów.

Hella Polska sprzedaje produkty z zakresu oświetlenia, elektroniki i elektrotechniki dla aut osobowych i ciężarowych. Od 2008 r. jest wyłącznym dystrybutorem oświetlenia firmy Visteon. Aktualnie następuje wycofywanie z oferty urządzenia diagnostycznego DDS 200 i jego zamiana na nowe, opracowane przez spółkę Hella Gutmann Solution.
Hella Polska została po raz kolejny „firmą roku” w koncernie Hella (rok obrotowy 2007/2008).

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem