poniedziałek 23 wrzesień 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Promocja Ferodo i Inter Carsu

Ferodo i Inter Cars ogłaszają nową akcję. Klienci, którzy wezmą w niej udział będą mieli szansę wygrać bardzo atrakcyjne nagrody – 10 000 zł na wakacje oraz jeden ze 160 zestawów narzędzi TOPTUL.

loteriaFERODO

Akcja organizowana przez Inter Cars i Ferodo to loteria z ciekawymi nagrodami. Akcja wystartowała 1.06.2019 i trwać będzie przez cały czerwiec, aż do 30.06.2019.
Klienci, którzy zdecydują się wziąć w niej udział za każde wydane 1000 zł na klocki lub tarcze hamulcowe Ferodo otrzymają specjalny los, uprawniający do wzięcia udziału w losowaniu. Te odbywać się będą w tygodniowych odstępach, w trakcie których do wygrania będzie łącznie 160 bardzo atrakcyjnych skrzynek narzędziowych TOPTUL składających się z 95 elementów w plastikowej walizce.
Na zakończenie promocji wszyscy uczestnicy wezmą udział w losowaniu nagrody głównej w postaci vouchera turystycznego o wartości 10 000 zł do realizacji w biurze podróży Fly.pl.

Aby wziąć udział w losowaniu, klient oprócz zakupu produktów Ferodo musi zgłosić chęć udziału w loterii. Może zrobić to na dwa sposoby:
• wysyłając wiadomość SMS na numer 71806 o treści „Ferodo. Nr NIP.imię.nazwisko”;
• za pośrednictwem strony loterii – www.loteriaferodo.pl, wypełniając na niej formularz zgłoszeniowy.
Szczegółowy regulamin promocji dostępny jest na stronie www.loteriaferodo.pl i na stronie www.intercars.com.pl.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem