czwartek 27 czerwiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Inter Cars z „Orłem Polskiej Gospodarki”

wprost IC„ORŁY WPROST” to nagroda dla firm i osobowości, które mają znaczący wpływ na rozwój gospodarki regionalnej i krajowej. Inter Cars po raz kolejny został wyróżniony w gronie najlepszych.

Do tytułu „Orła Wprost” mogły pretendować przedsiębiorstwa, które wykazały w ciągu ostatnich trzech lat nie tylko najwyższy średni zysk netto ale również te, które uzyskały największy przeciętny zysk netto. W ten sposób organizatorzy mogli nagrodzić zarówno przedsiębiorstwa najbardziej zyskowne, jak i te które najszybciej się rozwijają. Elementem klasyfikującym firmy do nagrody była również stabilność finansowa. Brak strat, długów i rentowność to warunki, bez których przedsiębiorstwa nie mogłyby stanąć w szranki z najlepszymi. Nie bez przyczyny nagrody przyznawane są według regionów. Poza różnicami ekonomiczno-terytorialnymi, ważnymi aspektami, które sprawdzają organizatorzy „konkursu” są oddziaływania danych przedsiębiorstw na swoje małe ojczyzny i lokalne społeczności.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem