fb logo

Aktualne wydanie

1 3 2020

Inter Cars nie zwalnia tempa

Inter Cars po raz kolejny odnotował bardzo dobre wyniki – tym razem są to dane za pierwszy kwartał 2019 roku. Władze spółki nie zamierzają jednak spocząć na laurach i zapowiadają kolejne działania, mające wpłynąć na jeszcze lepszy rezultat finansowy.

celIC

W pierwszym kwartale 2019 r. Grupa Inter Cars odnotowała 21,1% wzrost skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży w porównaniu z analogicznym okresem 2018 r. Przychody spółki za ten okres wyniosły 1,998 mld zł, a skonsolidowany zysk netto liczył 50,479 mln zł, co oznacza wzrost o 16,6%.
W całym 2019 roku spółka spodziewa się dynamiki w przedziale 10–15 proc. Według Zarządu Grupy Inter Cars, 2019 będzie rokiem, w którym spółka planuje koncentrację na rozwoju i optymalizacji swoich projektów o największej stopie zwrotu i dalsze wzmacnianie ich rentowności.
Działania nakierowane na poprawę rentowności będą dotyczyć przede wszystkim trzech obszarów: logistyki, zarządzania magazynem, płac.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem