niedziela 25 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Kolejna osłona konkursu Brecka

BRECK500Niebawem już drugi samochód trafi w ręce zwycięzców wielkiego konkursu „Zmontuj wygraną” organizowanego przez producenta klocków hamulcowych marki Breck.

Po tym jak pierwszy triumfator, pan Paweł Kowalski, odebrał Seata Ibizę, tym razem do wygrania jest atrakcyjny Fiat 500X Urban Look.
Ci, którzy kupili klocki Breck i zdecydują się na udział w konkursie, będą mieli szansę wygrać – poza wspomnianym Fiatem 500X – także inne atrakcyjne nagrody. Wśród nich dziesięć kart przedpłaconych o wartości 1000 złotych na dowolne zakupy oraz 100 pakietów bezpieczeństwa, o przybliżonej wartości 250 złotych.

Kolejna edycja konkursu będzie trwać przez cały czerwiec. Aby wziąć w niej udział wystarczy kupić klocki hamulcowe Breck, zachować dowód zakupu, a następnie odpowiedzieć na dwa pytania zadane na stronie breck.pl i wysłać zgłoszenie. Zwycięzców wyłoni jury konkursu. Co ważne: każdy uczestnik może dokonać nieograniczonej liczby zgłoszeń udziału w konkursie, pod warunkiem, że zawierają one różne odpowiedzi na przynajmniej jedno z tych dwóch pytań.

Druga odsłona konkursu „Zmontuj wygraną” trwa do końca czerwca. Organizatorzy już zapowiadają, że Fiat 500X Urban Look nie będzie ostatnim samochodem rozdanym w tej zabawie. Kolejne edycje zabawy są przewidziane jeszcze w tym roku.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem