poniedziałek 21 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

RoadShow Ford Trucks rusza w Polskę

W związku z podpisaniem pomiędzy Ford Trucks a Q-Service Truck umowy importerskiej zakładającej sprzedaż pojazdów i dystrybucję części zamiennych na terenie Polski, obie firmy rozpoczynają ścisłą współpracę marketingową. Jednym z jej pierwszych elementów będzie tournée po naszym kraju ciężarówki szkoleniowej Ford Trucks.

roadSHOWtruck

RoadShow Ford Trucks rozpocznie się w ostatnim tygodniu czerwca i potrwa do 5 lipca. W tym czasie nowy F-Max odwiedzi pięć lokalizacji na Mazowszu. W pierwszym tygodniu ciężarówka stacjonowała będzie w Czosnowie w siedzibie spółki Q-Service Truck, następnie wyruszy w trasę do Annopola, Wyszkowa, Sochaczewa i Grodziska Mazowieckiego – w każdym z tych miejsc zatrzymywała się będzie na terenie filii Inter Cars.

RoadShow Ford Trucks to możliwość dokładnego obejrzenia flagowego modelu marki – F-Maxa. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zaczerpnąć fachowych informacji bezpośrednio od przedstawicieli Q-Service Truck, dowiedzieć się więcej na temat dystrybucji samochodów, a także poznać plany firmy związane z serwisowaniem pojazdów. Poza ciągnikiem siodłowym uczestnicy spotkań będą mieli okazję poznać multimedialną naczepę Ford Trucks, w której odbywać się będą indywidualne spotkania i rozmowy, prezentowane będą również filmy promocyjne, mające na celu jak najdokładniejsze ukazanie walorów nowej ciężarowej marki wprowadzonej na polski rynek.

RoadShow Ford Trucks – plany najbliższych spotkań:

  • 25-28 czerwca (godz. 10.00 – 17.00) Czosnów, ul. Gdańska 27
  • 2 lipca (godz. 12.00 – 17.00) Warszawa, ul. Annopol 21
  • 3 lipca (godz. 12.00 – 17.00) Wyszków, ul. Świętojańska 138
  • 4 lipca (godz. 12.00 – 17.00) Sochaczew, ul. Spartańska 16
  • 5 lipca (godz. 12.00 – 16.00) Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 54B

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem