czwartek 18 lipiec 2019

Aktualne wydanie

Emisja i Elektryfikacja
Okladka AMS 04 2019W 2021 r. producentów aut będzie obowiązywał średni limit emisji CO2 wynoszący 95 g/km liczony dla wszystkich modeli. Jak na razie spełniają go tylko Smart i Tesla. Z dużych koncernów najlepiej wypada Toyota z emisją 99,9 g/km.

Czytaj więcej>>>

Letnia edycja PROMOCJI BONOWEJ

promocja bonowa 2019Johnson Controls przygotowało letnią edycję Promocji Bonowej, która trwa w okresie od 25.06.2019 r. do 23.08.2019 r. Jej celem jest przeprowadzenie jak największej liczby testów akumulatorów w samochodach odwiedzających serwisy.

Wszystkie serwisy, które do 6 września 2019 r. prześlą do Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. o najmniej 50 poprawnie wypełnionych testów (raport testu oraz wydruk z testera), otrzymają nagrody gwarantowane w postaci kart podarunkowych BP, Media Markt lub Decathlon.

Ponad to wszystkie zarejestrowane serwisy, które zweryfikowały informacje dotyczące swojego warsztatu, na podstawie ruchu w ich serwisie zostały podzielone na 5 grup, w obrębie których będzie toczyć się rywalizacja. W ramach każdej z grup wyłonimy maksymalnie 5 zwycięzców, którzy przeprowadzili największą ilość testów. Mają oni szansę na otrzymanie nagrody głównej w postaci bonów Sodexo o wartości nawet 1000 złotych!
Szczegóły dotyczące Promocji znajdują się na stronie www.promocjabonowa.pl.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem