fb logo

Aktualne wydanie

1 3 2020

Spotkanie serwisów Magneti Marelli Checkstar

Jak co roku odbyło się spotkanie serwisów autoryzowanych Magneti Marelli Checkstar. Tegoroczne różniło się od wcześniejszych, a to za sprawą okrągłej 100. rocznicy powstania firmy Magneti Marelli.

F1 magneti

W tym roku partnerzy firmy zostali zaproszeni na oficjalną galę do Hotelu Marina Club na Mazurach.
Podczas prezentacji omówione zostały plany dotyczące działania sieci, przekazano informacje o promocjach, częściach zamiennych oraz nowościach z zakresu wyposażenia warsztatowego. W drugiej części prezentacji nie mogło zabraknąć informacji o historii firmy – gości przeprowadzono przez wszystkie ważniejsze daty i wydarzenia z historii Magneti Marelli. Na zakończenie spotkania wyróżniające się serwisy otrzymały pamiątkowe statuetki oraz nagrody w postaci wyposażenia warsztatowego.

F2 magneti

Kolejne spotkanie warsztatów Magneti Marelli Checkstar za rok.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem