sobota 24 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Hella z nagrodą Automotive INNOVATIONS Award 2019

Hella otrzymała nagrodę Automotive INNOVATIONS Award 2019 w kategorii „Powertrain”, wspólną nagrodę Centrum Zarządzania Motoryzacją (CAM) oraz firmy audytorskiej i konsultingowej PwC. Decydującym czynnikiem w tym procesie był nowy system zarządzania akumulatorami o podwójnym napięciu, zaprojektowany przez Hellę specjalnie dla segmentu kompaktowego i średniego zasięgu.

hella avard

Dzięki temu rozwiązaniu pojazdy z silnikami spalinowymi można przekształcić w pojazdy typu mild-hybrid. Dostawcy przesłali ponad 337 innowacji, a cztery nagrody zostały przyznane przez panel najwyższej klasy.
Hella wspiera klientów na drodze do elektromobilności i jako dostawca oferuje podsystemy produktów, które wspierają wszystkie etapy elektryfikacji w motoryzacji. Firma opracowała podwójny system zarządzania akumulatorami, szczególnie dla pojazdów typu mild-hybrid w segmencie kompaktowym i średniej klasy. Łączy konwencjonalne, oddzielne elementy rdzeniowe hybrydyzacji 48 V (bateria 48 V, bateria 12 V i przetwornica DC / DC) w jednym produkcie z przestrzenią opakowania konwencjonalnego akumulatora kwasowo-ołowiowego. W zależności od zastosowania pojemność zainstalowanych akumulatorów litowo-jonowych jest szczególnie wykorzystywana w układzie elektrycznym pojazdu 12 V lub 48 V.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem