sobota 18 styczeń 2020

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Inter Cars i Castrol zacieśniają współpracę

Inter Cars zacieśnia współpracę z marką Castrol. Jest to kolejna wspólna inicjatywa obu firm ogłoszona w ostatnim czasie.

qServiceiCastrol

Umowa o współpracy obu firm podpisana została w Polsce, przy okazji ogłoszenia planów sieci Q Service Castrol, którą obie marki zaprezentowały podczas wspólnej konferencji prasowej w Warszawie. Na mocy podpisanego porozumienia kooperacja obu podmiotów rozszerza się teraz na wybrane kraje Europy Środkowo-Wschodniej, w których Grupa Inter Cars prowadzi działalność. Castrol, jako strategiczny dostawca, będzie mógł liczyć na dystrybucję wszystkich swoich olejów do sieci Inter Cars, w skład której wchodzi ponad 500 filii rozmieszczonych w 16 krajach.
Co ważne Inter Cars posiada 9 HUB-ów – 3 w Polsce i 6 w pozostałych częściach Europy. Ostatni z nich powstał w stolicy Bułgarii – Sofii i działalność dystrybucyjną rozpoczął z początkiem października 2018 r. Tak rozbudowana sieć sprzedaży oraz możliwości logistyczne Grupy Kapitałowej Inter Cars przełożą się na efektywność dostaw, docierając szybko i skutecznie na lokalne rynki w poszczególnych krajach.

W imieniu Inter Cars umowę o współpracy międzynarodowej podpisali Maciej Oleksowicz i Wojciech Twaróg. Z ramienia Castrol swój podpis złożyli Heike van de Kerkhof, Piotr Sokołowski oraz Leszek Radzikowski.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem