fb logo

Aktualne wydanie

001 Okladka AMS02

Inter Cars i Castrol zacieśniają współpracę

Inter Cars zacieśnia współpracę z marką Castrol. Jest to kolejna wspólna inicjatywa obu firm ogłoszona w ostatnim czasie.

qServiceiCastrol

Umowa o współpracy obu firm podpisana została w Polsce, przy okazji ogłoszenia planów sieci Q Service Castrol, którą obie marki zaprezentowały podczas wspólnej konferencji prasowej w Warszawie. Na mocy podpisanego porozumienia kooperacja obu podmiotów rozszerza się teraz na wybrane kraje Europy Środkowo-Wschodniej, w których Grupa Inter Cars prowadzi działalność. Castrol, jako strategiczny dostawca, będzie mógł liczyć na dystrybucję wszystkich swoich olejów do sieci Inter Cars, w skład której wchodzi ponad 500 filii rozmieszczonych w 16 krajach.
Co ważne Inter Cars posiada 9 HUB-ów – 3 w Polsce i 6 w pozostałych częściach Europy. Ostatni z nich powstał w stolicy Bułgarii – Sofii i działalność dystrybucyjną rozpoczął z początkiem października 2018 r. Tak rozbudowana sieć sprzedaży oraz możliwości logistyczne Grupy Kapitałowej Inter Cars przełożą się na efektywność dostaw, docierając szybko i skutecznie na lokalne rynki w poszczególnych krajach.

W imieniu Inter Cars umowę o współpracy międzynarodowej podpisali Maciej Oleksowicz i Wojciech Twaróg. Z ramienia Castrol swój podpis złożyli Heike van de Kerkhof, Piotr Sokołowski oraz Leszek Radzikowski.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2019 vat8

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem