poniedziałek 21 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

MEWA przekracza Kanał La Manche

MEWAprzekraczaKanaLaMancheMEWA rozszerza swoją obecność na rynkach europejskich – teraz oferuje serwis w zakresie czyściw również w Wielkiej Brytanii. Nowa jest także strategia dystrybucji na rynku brytyjskim. Po raz pierwszy czyściwa można zamówić w sklepie internetowym.

Nowa siedziba firmy znajduje się w Birmingham. Tym samym MEWA obecna jest już na 14 rynkach europejskich.
Po raz pierwszy klienci mogą zamawiać potrzebne czyściwa w sklepie internetowym (www.mewa.co.uk). Przy wyborze i zamawianiu klientów wspiera specjalny system nawigacji „the cloth finder“. Przy jego pomocy można określić, jakie czyściwa najlepiej nadają się do danego zastosowania – system zadaje pytania o rodzaj zanieczyszczeń i o żądaną wydajność czyściwa. Zaproponowaną usługę można potem zamówić bezpośrednio online.
Sklep internetowy z czyściwami istnieje na razie tylko dla klientów w Wielkiej Brytanii. Jednak jeszcze w tym roku planowana jest możliwość zakupu czyściw firmy MEWA przez internet w Hiszpanii i na Węgrzech.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem