fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

MEWA przekracza Kanał La Manche

MEWAprzekraczaKanaLaMancheMEWA rozszerza swoją obecność na rynkach europejskich – teraz oferuje serwis w zakresie czyściw również w Wielkiej Brytanii. Nowa jest także strategia dystrybucji na rynku brytyjskim. Po raz pierwszy czyściwa można zamówić w sklepie internetowym.

Nowa siedziba firmy znajduje się w Birmingham. Tym samym MEWA obecna jest już na 14 rynkach europejskich.
Po raz pierwszy klienci mogą zamawiać potrzebne czyściwa w sklepie internetowym (www.mewa.co.uk). Przy wyborze i zamawianiu klientów wspiera specjalny system nawigacji „the cloth finder“. Przy jego pomocy można określić, jakie czyściwa najlepiej nadają się do danego zastosowania – system zadaje pytania o rodzaj zanieczyszczeń i o żądaną wydajność czyściwa. Zaproponowaną usługę można potem zamówić bezpośrednio online.
Sklep internetowy z czyściwami istnieje na razie tylko dla klientów w Wielkiej Brytanii. Jednak jeszcze w tym roku planowana jest możliwość zakupu czyściw firmy MEWA przez internet w Hiszpanii i na Węgrzech.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem