fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Design retrofitów Philips LED X-tremeUltinon gen2 nagrodzony

designPHILIPSRetrofity Philips LED X-tremeUltinon gen2 otrzymały nagrodę Red Dot w kategorii Best of the Best 2019.


Diody LED Lumileds LUXEON Altilon, dostępne wcześniej wyłącznie dla producentów OEM, wyróżniają się temperaturą barwową 5800 kelwinów i jaśniejszym nawet o 250 procent – w porównaniu do wymaganego prawem minimum – światłem.
W 2019 r. jury konkursu Red Dot oceniło ponad 5500 zgłoszeń z 55 krajów. Wzięto pod uwagę takie kryteria jak innowacyjność, funkcjonalność i ergonomia. Mianem Best of the Best wyróżniono tylko jeden produkt z każdej kategorii.
Uznanie sędziów zdobyła przede wszystkim elegancka, jednoczęściowa konstrukcja retrofitów. Zastosowanie najwyższej jakości aluminium zapewnia stały strumień światła o wysokim natężeniu w stylowej oprawie zintegrowanej z dwoma niezależnymi systemami chłodzenia. Pasywnym AirFlux Technology i aktywnym AirCool Technology. Z kolei kompaktowe wymiary ułatwiają montaż i wymianę żarówek halogenowych na lampy LED.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem