sobota 24 sierpień 2019

Aktualne wydanie

Nowe GVO
Okladka AMS 05 2019W 2023 r. wygaśnie rozporządzenie Komisji Europejskiej MVBER/GVO 461/2010 w sprawie wyłączeń grupowych w motoryzacji. Rozporządzenie zapewnia wyrównanie szans w dostępie do rynku warsztatom niezależnym i serwisom autoryzowanym.

Czytaj więcej>>>

Design retrofitów Philips LED X-tremeUltinon gen2 nagrodzony

designPHILIPSRetrofity Philips LED X-tremeUltinon gen2 otrzymały nagrodę Red Dot w kategorii Best of the Best 2019.


Diody LED Lumileds LUXEON Altilon, dostępne wcześniej wyłącznie dla producentów OEM, wyróżniają się temperaturą barwową 5800 kelwinów i jaśniejszym nawet o 250 procent – w porównaniu do wymaganego prawem minimum – światłem.
W 2019 r. jury konkursu Red Dot oceniło ponad 5500 zgłoszeń z 55 krajów. Wzięto pod uwagę takie kryteria jak innowacyjność, funkcjonalność i ergonomia. Mianem Best of the Best wyróżniono tylko jeden produkt z każdej kategorii.
Uznanie sędziów zdobyła przede wszystkim elegancka, jednoczęściowa konstrukcja retrofitów. Zastosowanie najwyższej jakości aluminium zapewnia stały strumień światła o wysokim natężeniu w stylowej oprawie zintegrowanej z dwoma niezależnymi systemami chłodzenia. Pasywnym AirFlux Technology i aktywnym AirCool Technology. Z kolei kompaktowe wymiary ułatwiają montaż i wymianę żarówek halogenowych na lampy LED.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem