fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 05 2020

Gymkhana – Turbo Emocje z Q Service Castrol

Przedstawiciele warsztatów Q Service Castrol, którzy zdecydują się wziąć udział w nowej promocji Inter Cars i Castrol, będą mogli nie tylko na żywo podziwiać zmagania zawodników startujących w tej dyscyplinie. Mają również szansę wygrać przejazd z legendą rajdów samochodowych – Petterem Solbergiem.

akcjaIC

Gymkhana GRiD odbędzie się 7 września w Ptak Warsaw Expo. Podczas zawodów kierowcy swoimi specjalnie przygotowanymi samochodami muszą jak najszybciej pokonać wytyczoną trasę z przeszkodami. Liczyć będą się prędkość, zaliczenie wszystkich przeszkód, ale też styl i show.
Przedstawiciele warsztatów z zrzeszonych w sieci Q Service Castrol, którzy zdecydują się wziąć udział w nowej promocji będą mieli okazję na żywo zobaczyć te atrakcje. Warunkiem wejścia do gry jest realizacja minimalnego progu zakupowego wynoszącego 2500 zł netto. Następnie klienci ścigać będą się w rankingu wzrostowym, generowanym na podstawie zakupów asortymentu konkursowego w okresie trwania akcji.

Nagrodą w konkursie jest 15 jednoosobowych zaproszeń VIP na event Gymkhana Grid, który odbędzie się w Centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Dla dwóch osób, które osiągną najlepszy wynik, przewidziana jest dodatkowa nagroda - co-drive z legendą rajdów, Petterem Solbergiem!

Promocja trwa od 01.08.2019 do 31.08.2019 roku i dotyczy asortymentu Castrol EDGE.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem