sobota 19 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Gymkhana – Turbo Emocje z Q Service Castrol

Przedstawiciele warsztatów Q Service Castrol, którzy zdecydują się wziąć udział w nowej promocji Inter Cars i Castrol, będą mogli nie tylko na żywo podziwiać zmagania zawodników startujących w tej dyscyplinie. Mają również szansę wygrać przejazd z legendą rajdów samochodowych – Petterem Solbergiem.

akcjaIC

Gymkhana GRiD odbędzie się 7 września w Ptak Warsaw Expo. Podczas zawodów kierowcy swoimi specjalnie przygotowanymi samochodami muszą jak najszybciej pokonać wytyczoną trasę z przeszkodami. Liczyć będą się prędkość, zaliczenie wszystkich przeszkód, ale też styl i show.
Przedstawiciele warsztatów z zrzeszonych w sieci Q Service Castrol, którzy zdecydują się wziąć udział w nowej promocji będą mieli okazję na żywo zobaczyć te atrakcje. Warunkiem wejścia do gry jest realizacja minimalnego progu zakupowego wynoszącego 2500 zł netto. Następnie klienci ścigać będą się w rankingu wzrostowym, generowanym na podstawie zakupów asortymentu konkursowego w okresie trwania akcji.

Nagrodą w konkursie jest 15 jednoosobowych zaproszeń VIP na event Gymkhana Grid, który odbędzie się w Centrum Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Dla dwóch osób, które osiągną najlepszy wynik, przewidziana jest dodatkowa nagroda - co-drive z legendą rajdów, Petterem Solbergiem!

Promocja trwa od 01.08.2019 do 31.08.2019 roku i dotyczy asortymentu Castrol EDGE.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem