sobota 19 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Grupa Renault z Castrolem i BP

Castrol w ofensywie. Oprócz umowy z Inter Carsem Castrol nawiązał współpracę z Grupą Renault.

RENAULT

Niedawno poinformowano, że Grupa Renault wybrała firmę Castrol jako swojego globalnego partnera w dziedzinie środków smarnych. Nowa gama produktów, oznaczona markami Renault oraz Castrol, znajdzie się w ofercie dla dilerów Renault. Umowa wejdzie w życie od 1 stycznia 2020 r.
Wcześniej producenci współpracowali w sportach motorowych. Współpraca widocznie okazała się owocna, bowiem Renault F1 Team przedłużył umowę z BP i Castrolem co najmniej do 2024 r. Firmy olejowe będą dostarczać paliwa, olej silnikowy, oleje przekładniowe, hydrauliczne, smary i płyn hamulcowy, a także smary przemysłowe do centrów technicznych zespołu Renault F1 Team. BP i Castrol mają odegrać kluczową rolę we wspieraniu Renaulta w Formule 1 z uwagi na nowe przepisy wchodzące w życie w 2021 roku.
W czasach transformacji przemysłu motoryzacyjnego obserwujemy nawiązywanie współpracy między producentami pojazdów i środków smarnych. Wydaje się, że konsolidacja branży jest nieunikniona.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem