fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

UFI otwiera szósty zakład w Chinach

Grupa posiada obecnie na świecie 17 fabryk, z czego 6 jest zlokalizowanych w Chinach. Łączna wartość inwestycji wynosi 25 mln euro, a nowy zakład zatrudnia ponad 200 pracowników.

UFI chiny

Firma UFI Filters w ramach globalnej strategii polegającej na zapewnieniu lepszych i efektywniejszych usług dla czołowych marek motoryzacyjnych, otworzyło kolejny zaawansowany technologicznie zakład, który ma służyć dynamicznie rozwijającemu się ośrodkowi przemysłowemu w regionie Liangjiang.
UFI Filters zainwestowało łącznie 25 milionów euro w fabrykę o powierzchni 17 tys. m2, w której prawie 14 m2 zostanie wykorzystanych do produkcji nowoczesnych systemów filtrujących dla lokalnych producentów oryginalnego wyposażenia. Zakład w Chongqing przyniesie regionowi znaczące korzyści ekonomiczne i zapewni zatrudnienie dla ponad 200 pracowników.
Grupa jest europejskim pionierem w produkcji filtrów w Chinach, która rozpoczęła się w 1982 r., a swoją pozycję na tamtejszym rynku firma ugruntowała w 1996 r. Obecnie UFI Filters posiada sześć zakładów przemysłowych, z czego cztery są zlokalizowane w rejonie Szanghaju, łącznie z kluczowym ośrodkiem badawczo-rozwojowym. Nowa fabryka będzie produkowała pełną gamę filtrów paliwa, oleju, do CNG i LPG, jak również filtrów powietrza, systemów ssawnych i filtrów kabinowych dla samochodów osobowych, ciężarowych i do innych zastosowań.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem