poniedziałek 23 wrzesień 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

UFI otwiera szósty zakład w Chinach

Grupa posiada obecnie na świecie 17 fabryk, z czego 6 jest zlokalizowanych w Chinach. Łączna wartość inwestycji wynosi 25 mln euro, a nowy zakład zatrudnia ponad 200 pracowników.

UFI chiny

Firma UFI Filters w ramach globalnej strategii polegającej na zapewnieniu lepszych i efektywniejszych usług dla czołowych marek motoryzacyjnych, otworzyło kolejny zaawansowany technologicznie zakład, który ma służyć dynamicznie rozwijającemu się ośrodkowi przemysłowemu w regionie Liangjiang.
UFI Filters zainwestowało łącznie 25 milionów euro w fabrykę o powierzchni 17 tys. m2, w której prawie 14 m2 zostanie wykorzystanych do produkcji nowoczesnych systemów filtrujących dla lokalnych producentów oryginalnego wyposażenia. Zakład w Chongqing przyniesie regionowi znaczące korzyści ekonomiczne i zapewni zatrudnienie dla ponad 200 pracowników.
Grupa jest europejskim pionierem w produkcji filtrów w Chinach, która rozpoczęła się w 1982 r., a swoją pozycję na tamtejszym rynku firma ugruntowała w 1996 r. Obecnie UFI Filters posiada sześć zakładów przemysłowych, z czego cztery są zlokalizowane w rejonie Szanghaju, łącznie z kluczowym ośrodkiem badawczo-rozwojowym. Nowa fabryka będzie produkowała pełną gamę filtrów paliwa, oleju, do CNG i LPG, jak również filtrów powietrza, systemów ssawnych i filtrów kabinowych dla samochodów osobowych, ciężarowych i do innych zastosowań.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem