poniedziałek 23 wrzesień 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Już drugie auto trafiło do zwycięzcy

Tym razem uroczystość wręczenia nagrody głównej w konkursie „Startuj po nagrody” marki Breck, wyglądała tak, jakby odbyła się pod błękitnym niebem Italii. Malownicze pejzaże ustawione w siedzibie firmy Lumag w Budzyniu wprowadziły gości wydarzenia we włoski klimat, a zespół muzyczny grał utwory inspirowane kompozytorami z Półwyspu Apenińskiego m.in. Ennio Morricone, czy Nino Rotą. Nagrodę główną – nowiusieńkiego Fiata 500X, ozdobionego zielonymi, białymi i czerwonymi balonami odebrała szczęśliwa triumfatorka konkursu, pani Karolina z Nowego Dworu Gdańskiego.

LUMAG

Wybór na nagrodę główną konkursu akurat Fiata 500X i włoskie klimaty tej uroczystości nie były przypadkowe, bo w drugim kwartale 2019 roku Breck mocno komunikował swoje przewagi nad konkurencją z Italii. A firma z Budzynia ma się czym pochwalić. Przekonujące są konkretne liczby potwierdzone w przeprowadzonych badaniach klocków Breck. Po pierwsze, droga hamowania – ze 120 do 80 km/h – jest krótsza o 12 metrów (przy ciśnieniu w układzie hamulcowym 80 bar). Po drugie, zużycie klocków – podczas testu zawierającego zahamowania typowe dla warunków miejskich, pozamiejskich, górskich i autostradowych – jest niższe aż o 55%! To naprawdę świetny wynik. A po trzecie, średni współczynnik tarcia, w różnych warunkach użytkowania, jest wyższy o 8% od włoskiego konkurenta.

Klienci, którzy kupili klocki Breck i wzięli udział w konkursie, wygrali – poza wspomnianym Fiatem 500X – także inne atrakcyjne nagrody. Wśród nich dziesięć kart przedpłaconych o wartości 1000 złotych na dowolne zakupy oraz 100 pakietów bezpieczeństwa, o przybliżonej wartości 250 złotych.

Triumfatorka ujęła jury konkursu, bo na pytanie: „Jak Twoim zdaniem Breck wygrywa z Włochami?” ułożyła krótką rymowankę zakończoną mocnym akcentem: „To są fakty, a nie bzdura! W testach Włochom mięknie rura”.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem