czwartek 27 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Już drugie auto trafiło do zwycięzcy

Tym razem uroczystość wręczenia nagrody głównej w konkursie „Startuj po nagrody” marki Breck, wyglądała tak, jakby odbyła się pod błękitnym niebem Italii. Malownicze pejzaże ustawione w siedzibie firmy Lumag w Budzyniu wprowadziły gości wydarzenia we włoski klimat, a zespół muzyczny grał utwory inspirowane kompozytorami z Półwyspu Apenińskiego m.in. Ennio Morricone, czy Nino Rotą. Nagrodę główną – nowiusieńkiego Fiata 500X, ozdobionego zielonymi, białymi i czerwonymi balonami odebrała szczęśliwa triumfatorka konkursu, pani Karolina z Nowego Dworu Gdańskiego.

LUMAG

Wybór na nagrodę główną konkursu akurat Fiata 500X i włoskie klimaty tej uroczystości nie były przypadkowe, bo w drugim kwartale 2019 roku Breck mocno komunikował swoje przewagi nad konkurencją z Italii. A firma z Budzynia ma się czym pochwalić. Przekonujące są konkretne liczby potwierdzone w przeprowadzonych badaniach klocków Breck. Po pierwsze, droga hamowania – ze 120 do 80 km/h – jest krótsza o 12 metrów (przy ciśnieniu w układzie hamulcowym 80 bar). Po drugie, zużycie klocków – podczas testu zawierającego zahamowania typowe dla warunków miejskich, pozamiejskich, górskich i autostradowych – jest niższe aż o 55%! To naprawdę świetny wynik. A po trzecie, średni współczynnik tarcia, w różnych warunkach użytkowania, jest wyższy o 8% od włoskiego konkurenta.

Klienci, którzy kupili klocki Breck i wzięli udział w konkursie, wygrali – poza wspomnianym Fiatem 500X – także inne atrakcyjne nagrody. Wśród nich dziesięć kart przedpłaconych o wartości 1000 złotych na dowolne zakupy oraz 100 pakietów bezpieczeństwa, o przybliżonej wartości 250 złotych.

Triumfatorka ujęła jury konkursu, bo na pytanie: „Jak Twoim zdaniem Breck wygrywa z Włochami?” ułożyła krótką rymowankę zakończoną mocnym akcentem: „To są fakty, a nie bzdura! W testach Włochom mięknie rura”.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem