czwartek 27 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Samochodowy komponent roku 2019

sogefiiSogefi otrzymała w Rosji nagrodę „Automotive component of the Year 2019”. Konkurs polegał na porównaniu niektórych wskaźników i kilku cech określonych przez Naukową Radę Ekspertów.

W tym roku testy koncentrowały się na filtrze kabinowym dla TOYOTY COROLLI E150 (2006–2010). Sprawdzono następujące parametry: pojemność filtra, opór aerodynamiczny, średni współczynnik pyłu oraz końcowy opór filtra powietrza.
Filtr kabinowy zatrzymuje cząstki większe niż 40 mikronów, w tym kurz, pyłki, bakterie, pozostałości po hamowaniu, pleśń, tlenki siarki i gazy spalinowe.
Filtr z węglem aktywnym zatrzymuje cząsteczki i zapachy dzięki zaawansowanej technologii Sogefi, która składa się z trzech warstw filtracyjnych: jednej warstwy aktywnego węgla między dwiema warstwami włóknin. Ponadto zmniejsza stężenie szkodliwych gazów wewnątrz samochodu, które mogą powodować bóle głowy, podrażnienia i kaszel.
Cabin3Tech + łączy najlepszą technologię filtracji kabinowej. Skutecznie filtruje duże cząstki (jak filtr przeciwpyłkowy), neutralizuje zapachy i niebezpieczne opary w powietrzu (jako filtr z węglem aktywnym) i zatrzymuje do 98,8% drobnych cząstek o wielkości nawet 2,5 mikrona dzięki trzeciej warstwie o właściwościach elektrostatycznych.

Dzięki tej nagrodzie Sogefi jest uznawana za jednego z najlepiej działających producentów filtrów kabinowych na rosyjskim rynku części zamiennych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem