poniedziałek 23 wrzesień 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Samochodowy komponent roku 2019

sogefiiSogefi otrzymała w Rosji nagrodę „Automotive component of the Year 2019”. Konkurs polegał na porównaniu niektórych wskaźników i kilku cech określonych przez Naukową Radę Ekspertów.

W tym roku testy koncentrowały się na filtrze kabinowym dla TOYOTY COROLLI E150 (2006–2010). Sprawdzono następujące parametry: pojemność filtra, opór aerodynamiczny, średni współczynnik pyłu oraz końcowy opór filtra powietrza.
Filtr kabinowy zatrzymuje cząstki większe niż 40 mikronów, w tym kurz, pyłki, bakterie, pozostałości po hamowaniu, pleśń, tlenki siarki i gazy spalinowe.
Filtr z węglem aktywnym zatrzymuje cząsteczki i zapachy dzięki zaawansowanej technologii Sogefi, która składa się z trzech warstw filtracyjnych: jednej warstwy aktywnego węgla między dwiema warstwami włóknin. Ponadto zmniejsza stężenie szkodliwych gazów wewnątrz samochodu, które mogą powodować bóle głowy, podrażnienia i kaszel.
Cabin3Tech + łączy najlepszą technologię filtracji kabinowej. Skutecznie filtruje duże cząstki (jak filtr przeciwpyłkowy), neutralizuje zapachy i niebezpieczne opary w powietrzu (jako filtr z węglem aktywnym) i zatrzymuje do 98,8% drobnych cząstek o wielkości nawet 2,5 mikrona dzięki trzeciej warstwie o właściwościach elektrostatycznych.

Dzięki tej nagrodzie Sogefi jest uznawana za jednego z najlepiej działających producentów filtrów kabinowych na rosyjskim rynku części zamiennych.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem