czwartek 27 luty 2020

Aktualne wydanie

Będzie spowolnienie?
Okladka AMS 01 2020Spowolnienie gospodarcze, którego obawia się branża motoryzacyjna, dotyczy bardziej producentów części zamiennych, mniej rynku aftermarketowego. Spodziewany jest spadek produkcji nowych aut i w konsekwencji mniejsze zapotrzebowanie na części do ich wytworzenia.

Czytaj więcej>>>

Kolejne okazje do sprawdzenia zawieszenia

bilsteinZAWIESZENIEBilstein przygotował dla polskich kierowców 16 kolejnych punktów z mobilnym testerem zawieszenia.

Druga w tym roku akcja z mobilnym testerem zawieszenia rozpoczyna się 2 września. Tym razem kontrolę będzie można przeprowadzić w: Białymstoku, Białej Podlaskiej, Szczytnie, Iławie, Bydgoszczy, Lubiczu Dolnym, Gdańsku, Chełmie, Ciecierzynie, Sędziszowie Małopolskim, Dąbrowie Tarnowskiej, Radlinie, Poznaniu, Orzeszu, Zakrzowie i Radomiu.

Przeprowadzane badanie jest bezpłatne.

Założenia akcji są bardzo proste. Na specjalnie przygotowanej platformie badana jest osobno przednia i tylna oś. Uzyskane wyniki sprawności amortyzatorów, udokumentowane szczegółowym wydrukiem, omawiane są z kierowcą. W ten sposób od 2016 r. przebadano w Polsce blisko trzy tysiące samochodów osobowych i lekkich dostawczych. Rezultat jest wprost zaskakujący – w ponad 90 proc. przypadkach stan zawieszenia oceniono jako dobry lub zadowalający.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem