SHELL: bądź smart i dbaj o swój budżet

BdSmartOd 5 sierpnia na stacjach Shell za zakupy i usługi można płacić punktami uzbieranymi w programie lojalnościowym Shell ClubSmart. Każde uzbierane 100 punków to jeden złoty mniej za paliwo, myjnię czy produkty deli by Shell.

Wystarczy poprosić kasjera na stacji Shell o kartę Shell ClubSmart i zarejestrować ją na stronie www.shellsmart.com lub za pomocą aplikacji Shell App. Przy dowolnej transakcji z użyciem karty lojalnościowej na indywidualne konto klienta naliczane będą punkty. Przyznawane są one za tankowanie paliwa, zakupy z oferty stacji i artykuły deli by Shell. Za niektóre z produktów Shell można otrzymać nawet 250 punktów, co oznacza aż 2,5 zł mniej wydane przy kolejnej wizycie. Kartą Shell ClubSmart to oszczędności również na tankowaniu.

Shell ClubSmart to nie tylko zbieranie punktów i płacenie nimi za zakupy. Zgromadzone punkty można wymienić również na atrakcyjne nagrody dostępne sezonowo. W zeszłym roku Shell w ramach programu lojalnościowego wprowadził też bezpłatną usługę Assistance w podróży, która pozwala zapewnić zarejestrowanym użytkownikom pomoc drogową w postaci doładowania akumulatora, zmiany koła czy dowozu paliwa, gdy skończy się podczas trasy. A to nie wszystkie udogodnienia karty Shell ClubSmart. Każdy uczestnik programu dokonując rezerwacji na Booking.com lub wypożyczając samochód na Rentalcars.com otrzymuje na swoje konto ClubSmart 5 punktów za każde wydane 1 euro (lub jego ekwiwalent, jeżeli płaci w innej walucie). Wystarczy wypełniając formularz z danymi ze specjalnych linków przygotowanych na stronie www.shellsmart.com podać numer swojej karty Shell ClubSmart.

Program Shell ClubSmart to pierwszy program lojalnościowy w branży paliwowej w Polsce. Przeznaczony jest dla stałych klientów stacji paliw Shell i aktualnie zarejestrowanych jest w nim ponad 1 milion aktywnych użytkowników.

Szczegóły: https://www.shell.pl/kierowcy/oferty-i-promocje/tankuj-taniej.html