fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Gymkhana Grid 2019

W pierwszą sobotę września 2019 r. odbyła się – Gymkhana Grid zorganizowana w centrum PTAK Warsaw Expo. Najlepsi kierowcy z całego świata usiedli za sterami przepotężnych aut. Byli tam również przedstawiciele warsztatów zrzeszonych w sieci Q Service Castrol.

castrolGYM

Wykaz nazwisk osób, które w sobotę były obecne na wydarzeniu, robi wrażenie. Byli wśród nich m.in.: Petter i Oliver Solbergowie, Ken Block, Daigo Saito, Bartek Ostałowski, Kuba Przygoński i Ola Fijał.
Na spotkanie zostali zaproszeni również przedstawiciele 15 warsztatów zrzeszonych w sieci Q Service Castrol.

Wyścigi Gymkhana GRiD to połączenie autocrossu, driftu i wyścigów równoległych. Podczas zawodów kierowcy, swoimi specjalnie przygotowanymi samochodami, muszą jak najszybciej pokonać wytyczoną trasę z przeszkodami. Liczą się prędkość, zaliczenie wszystkich przeszkód, ale też styl i show. Pierwsza edycja zorganizowana została w 2010 r. w Stanach Zjednoczonych.
Najlepszym kierowcą tych zawodów okazał się Petter Solberg, który w finałowej jeździe pokonał swojego 17-letniego syna Olivera.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem