wtorek 22 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

Dni Otwarte Würth Polska

wurthRuszyła jesienna tura Dni Otwartych Würth Polska. Na uczestników czekają promocje i merytoryczne szkolenia przygotowane przez ekspertów. To też doskonała okazja, aby wziąć udział w prezentacji nowych elektronarzędzi Würth z serii M-CUBE. Do końca października odbędą się spotkania w 10 polskich miastach, m.in. Lublinie, Katowicach czy Krakowie.

Uczestnicy jesiennej tury wydarzeń mają okazję do udziału w prezentacji nowych elektronarzędzi Würth z serii M-CUBE, czyli z jednym akumulatorem pasującym do wszystkich elektronarzędzi tego typu. Ponadto, odwiedzający mają możliwość przyjrzeć się testom wytrzymałości zamocowań oraz wkrętów i nitów samowiercących. Odbywają się pokazy wiercenia, cięcia, szlifowania i techniki diamentowej, a także wytrzymałości klejów. Eksperci przedstawiają ofertę membran dachowych oraz nowatorskich dalmierzy laserowych i systemów pozycjonowania. Prezentują także zupełnie nowe ceramiczne materiały ścierne. Fani motoryzacji mogą zapoznać się z ofertą systemów wymiany szyb samochodowych, narzędzi specjalistycznych dla warsztatów, a także dowiedzą się, jak często i w jaki sposób wymieniać płyn chłodniczy. Zostanie zaprezentowana także zabudowa warsztatu mobilnego Würth. W ramach Doświadczalni Würth uczestnicy mają okazję sprawdzić działanie chemii technicznej z asortymentu marki. Dodatkowo, każdy zakup dokonany podczas wydarzenia, premiowany jest nagrodą rzeczową.

HARMONOGRAM DNI OTWARTYCH 2019 – tura jesienna
Wrzesień:
Lublin, ul. Bursaki 8 – 19.09
Szczecin, ul. Pomorska 144 – 24.09
Poznań, ul. Starołęcka 7 – 26.09

Październik:
Katowice, aleja Roździeńskiego 170 – 3.10
Łódź, ul. Wydawnicza 1/3 – 8.10
Kraków, ul. Zakopiańska 56a – 10.10
Toruń, ul. Polna 103/105 – 15.10
Płock, ul. Adama Mickiewicza 33 – 17.10
Kielce, ul. Zagnańska 200 – 22.10.

Dni Otwarte Würth Polska odbywają się w godz. 9:00-17:00. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www.wurth.pl.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem