fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

Polskie strony Ford Trucks

Od połowy września dla użytkowników w Polsce dostępne są już nowe strony internetowe Ford Trucks. Do dyspozycji są dwie witryny: jedna w całości poświęcona ofercie wchodzącego na rynek gracza, druga dedykowana flagowemu produktowi Ford Trucks – modelowi F-MAX.

FORD

Na stronie ford-trucks.pl użytkownicy znajdą pełną ofertę produktową marki, dostępną dla klientów w naszym kraju – cały wachlarz podwozi budowlanych, podwozi drogowych oraz ciągnik siodłowy w postaci flagowego modelu, F-MAX-a. Na stronie znajduje się również pełna oferta pojazdów komunalnych, a także informacje o usługach posprzedażnych: obsłudze serwisowej pojazdów ciężarowych, obsłudze u klienta, gwarancji, pomocy drogowej czy pakietów serwisowych.
W zakładce kontaktowej znajdują się adresy wszystkich punktów sieci dealerskiej i serwisowej, nie tylko tych zlokalizowanych w Polsce, ale w całej Europie. Ponadto na stronie użytkownicy mogą zapoznać się z krótką historią Ford Trucks – firmy z ponad 40-letnią historią, przeczytać o oferowanych przez polskiego dealera usługach dodatkowych oraz odkryć najświeższe informacje związane z obecnością marki w naszym kraju.

W ramach strony Ford Trucks powstała także podstrona fmax.ford-trucks.pl, na której znaleźć można wszystkie najważniejsze informacje związane z modelem F-MAX, Samochodem Ciężarowym 2019 r. Klienci mogą na niej samodzielnie skonfigurować najlepsze dla siebie auto, poznać je za pomocą kamery 360 stopni, zarówno z wnętrza kabiny, jak i z zewnątrz ciężarówki, a także zapoznać się szczegółowo ze specyfikacją techniczną F-MAX-a. Dla użytkowników pragnących zgłębić swoją wiedzę na temat najlepszego ciężarowego samochodu tego roku, przygotowane zostały dedykowane zakładki, w których dokładnie opisane zostały największe zalety związane z eksploatacją, designem, komfortem, technologią oraz mocą nowego F-MAX-a.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem