wtorek 22 październik 2019

Aktualne wydanie

Klimatyzacją w ogórka
AMS6 2019Za pomocą oprogramowania TEXA IDC5 CAR v 70 można już przeprowadzać diagnostykę nowych pojazdów z Grupy Fiata (FCA) wyposażonych w jednostkę sterującą SGW. Problem dotyczył wybranych modeli aut wyprodukowanych po 2017 r.

Czytaj więcej>>>

LINK rozpoczyna testy FORDA F-MAX

Firma LINK Sp. z o.o. rozpoczęła testowanie nowego na polskim rynku ciągnika siodłowego Ford F-Max w wersji Low Liner.

LINKfordT

18 września br. w Cząstkowie Polskim pod Warszawą firma LINK, dostawca nowoczesnych rozwiązań transportowych na rynku TSL, odebrała do testów nowy ciągnik siodłowy Ford F-Max Low Liner od wyłącznego importera tej marki w Polsce – firmy Q‑Service Truck Sp. z o. o. LINK będzie testować pojazd na wyznaczonych trasach międzynarodowych przez cztery tygodnie.
Pojazd został wyposażony w silnik ECOTORQ E6 o mocy 500 KM i 2500 Nm momentu obrotowego, zapewniający maksymalne osiągi oraz minimalne zużycie paliwa przy zróżnicowanych warunkach drogowych.

– Od momentu podpisania umowy z Ford Trucks nieustanie płyną do nas zapytania od firm transportowych, dotyczące flagowego ciągnika siodłowego marki, Forda F-Max. Cieszymy się, że zainteresowanie Klientów jest duże. Udowadnia to bowiem, że na polskim rynku jest miejsce dla kolejnego liczącego się gracza, który ma do zaoferowania wysokiej jakości produkt, pozwalający kierowcom na pracę w komfortowych warunkach, a samym firmom na duże oszczędności w użytkowaniu floty – powiedział Wojciech Kopiel, dyrektor zarządzający Q-Service Truck Sp. z o.o.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem