fb logo

Aktualne wydanie

Okladka AMS 04 2020

LINK rozpoczyna testy FORDA F-MAX

Firma LINK Sp. z o.o. rozpoczęła testowanie nowego na polskim rynku ciągnika siodłowego Ford F-Max w wersji Low Liner.

LINKfordT

18 września br. w Cząstkowie Polskim pod Warszawą firma LINK, dostawca nowoczesnych rozwiązań transportowych na rynku TSL, odebrała do testów nowy ciągnik siodłowy Ford F-Max Low Liner od wyłącznego importera tej marki w Polsce – firmy Q‑Service Truck Sp. z o. o. LINK będzie testować pojazd na wyznaczonych trasach międzynarodowych przez cztery tygodnie.
Pojazd został wyposażony w silnik ECOTORQ E6 o mocy 500 KM i 2500 Nm momentu obrotowego, zapewniający maksymalne osiągi oraz minimalne zużycie paliwa przy zróżnicowanych warunkach drogowych.

– Od momentu podpisania umowy z Ford Trucks nieustanie płyną do nas zapytania od firm transportowych, dotyczące flagowego ciągnika siodłowego marki, Forda F-Max. Cieszymy się, że zainteresowanie Klientów jest duże. Udowadnia to bowiem, że na polskim rynku jest miejsce dla kolejnego liczącego się gracza, który ma do zaoferowania wysokiej jakości produkt, pozwalający kierowcom na pracę w komfortowych warunkach, a samym firmom na duże oszczędności w użytkowaniu floty – powiedział Wojciech Kopiel, dyrektor zarządzający Q-Service Truck Sp. z o.o.

homeWyszukiwarka

mailNewsletter

PassThru

Redakcja „Auto Moto Serwisu” w 2017 roku rozpoczęła cykl publikacji dotyczących PassThru – procedury dostępu online do portali internetowych wybranych producentów pojazdów. Przedstawiamy proces pierwszej rejestracji, diagnostyki pojazdu i programowania sterowników dla poszczególnych marek samochodów.

Czytaj więcej

Prenumerata 2020

prenumerata2020 baner

 

mobile phoneAplikacja Android

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu informacyjnego dostępnego na smartfonach z systemem android. Znajdują się tu wiadomości z działów: nowości, z życia branży oraz szkolenia. Aplikację Auto Moto Serwis można ściągnąć bezpłatnie ze sklepu Google Play.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem